GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kopp 15475074
nr 1547 5074
Kopp
Gilbert Portanier, Rosentahl Studio-line. Signerad, daterad - 86. Diameter: 22 cm. Höjd: 10,5 cm
Kondition: micro nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 juni 2023
kl 20:06:50
12/6 16:44:22
100 kr
12/6 18:40:39